1. Medyczny
 2. Wyposażenie
 3. Inne wyposażenie
 4. Dozowniki na ręczniki papierowe
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Dozowniki na ręczniki papierowe


Dozowniki na ręczniki papierowe umożliwiają szczególnie hiegieniczne pobranie ręczników papierowych. We wnętrzu dozownika ręczniki chronione są przed wilgocią i drobnoustrojami z powietrza. Dozowniki do ręczników papierowych są zazwyczaj zamykane, co zapobiega dostępowi do dozownika z zewnątrz. Przez małe okienko kontrolne możliwe jest sprawdzenie poziomu napełnienia dozownika.

W zależności od lokalizacji i wymogów higienicznych dozowniki na ręczniki papierowe dostępne są w różnych wzorach.

Dozowniki na ręczniki papierowe w wersji standardowej

Dozowniki standardowe to najczęściej używane dozowniki ręczników papierowych. Napełnia się je ręcznikami papierowymi składanymi w zygzak. Dzięki takiemu systemowi składania, przy pobraniu jednego ręcznika następny wyciąga się, bez konieczności dotykania go przez użytkownika.

Dozowniki na ręczniki papierowe w rolce

Przy tego typu dozownikach ręczniki nawinięte są na rolki i podzielone za pomocą perforacji. Dozownik na ręczniki papierowe w rolce ma krawędź do odrywania pojedynczych ręczników. Także taki dozownik na ręczniki papierowe pozwala, przy prawidłowej obsłudze, na pobieranie ręczników bez dotykania następnego ręcznika.

Elektroniczny dozownik na ręczniki papierowe

Elektroniczny dozownik na ręczniki papierowe działa całkowicie bezdotykowo. Wykrywa on za pomocą specjalnego czujnika, kiedy potrzebny jest ręcznik papierowy i wydaje go automatycznie. Ręcznik jednorazowy można wówczas łatwo oderwać. Ten dozownik do ręczników papierowych jest bardzo higieniczny i może być stosowany nawet w obszarach o wysokich wymogach higienicznych.

W sklepie internetowym Praxisdienst znajdą Państwo odpowiednie dla swoich potrzeb dozowniki na ręczniki papierowe w niskiej cenie.