1. Medyczny
 2. Wyposażenie
 3. Inne wyposażenie
 4. Parawany medyczne
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Parawany medyczne


W kategorii parawany medyczne zebraliśmy dla Państwa w dużym wyborze różne parawany. Parawany lekarskie są często bardzo dobrym rozwiązaniem, jeśli chodzi o zachowanie prywatności. Zwłaszcza w przypadku badań, do których pacjenci muszą się rozebrać, parawany oferują ochroniony obszar, w którym pacjent może się swobodnie rozebrać. Parawan sprawia, że pacjent odczuwa nawet takie dość nielubiane sytuacje jako mniej nieprzyjemne.

Parawany medyczne pozwalają na podzielenie pomieszczeń w przychodni na różne obszary. Parawany lekarskie dostępne są na kółkach lub bez oraz w różnych kolorach. "Parawan bez kółek" można łatwo dostosować stosownie do swoich preferencji. Obok wyboru różnych rozmiarów i kolorów, parawan stacjonarny dostępny jest również z lustrem.

W tej kategorii oferujemy Państwu oprócz parawanów również nowoczesne ścianki składane z pleksi. Taka ścianka składana przepuszcza wprawdzie światło, ale nie dopuszcza do zajrzenia do środka. Możliwe jest łatwe złożenie ścianki, co oszczędza miejsce i sprawia, że można stosować ją w wielu różnych sytuacjach.

Praxisdienst oferuje Państwu w swojej bogatej ofercie parawany medyczne i ścianki składane. Z pewnością znajdziesz tutaj meble medyczne pasujące do Twojej placówki medycznej.