1. Medyczny
 2. Wyposażenie
 3. Szafy, wózki i stoliki
 4. Szafki ubraniowe
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Szafki ubraniowe


W tej kategorii znajdą Państwo szafki ubraniowe dla praktyk lekarskich, szpitali i innych placówek medycznych.

Wyjątkowo wytrzymałe meble medyczne to szafy firmy Mauser. Dostępna u nas szafka ubraniowa wyposażona jest w drążek na ubrania oraz półkę. Szafka ubraniowa dostępna jest w naszej ofercie w różnych kolorach.

Jeśli ważne jest dla Państwa przejrzyste przechowywanie odzieży, polecamy Państwu szafki ubraniowe firmy C+P. Poprzez ich indywidualne, zamykane na zamek przedziały, mogą one służyć jako szafki do przebieralni czy świetlic, a tym samym nadaję się również do przechowywania rzeczy wartościowych. Dostępne z dwoma, trzema lub czterema przedziałami w trzech różnych kolorach - pozwalają na dostosowanie szafki do indywidualnych potrzeb.

Do pomieszczeń socjalnych i przebieralni oferujemy różne schowki szafki ubraniowe. Zamykane szafki z otworami wentylacyjnymi oferują dużo miejsca na przedmioty i ubrania personelu medycznego.

Nawet jeśli do dyspozycji masz tylko ograniczoną przestrzeń, w naszym sklepie znajdziesz odpowiednie szafki ubraniowe. Szafka ubraniowa «Z» przykładowo zapewnia oszczędność miejsca dzięki swojej specjalnej konstrukcji, wykorzystującej maksymalną przestrzeń.

W sklepie internetowym Praxisdienst znajdą Państwo szafki ubraniowe odpowiednie dla swoich potrzeb. Czy szafki zamykane do przechowywania rzeczy wartościowych czy przestronne szafki do przebieralni - nasze meble medyczne oferujemy w niskiej cenie i różnych praktycznych wersjach.