Stetoskopy Littmann

Stetoskopy Littmann to najczęściej wybierane przez lekarzy słuchawki o najwyższej jakości akustyce i nowoczesnej stylistyce. Oryginalne stetoskopy Littmann znajdą Państwo w naszym sklepie w szerokim wyborze modeli i kolorów oraz w atrakcyjnej cenie.

 

Autoryzowany dystrybutor oryginalnych stetoskopów Littmann

Sklep Praxisdienst od roku 2016 jest autoryzowanym dystrybutorem marki Littmann 3M. Posiadamy w asortymencie słuchawki klasyczne, kardiologiczne czy pediatryczne, w wersji akustycznej i elektronicznej. Większość modeli dostępna jest w różnych kolorach drenu oraz w edycjach specjalnych. W naszym sklepie znajdą Państwo również części zapasowe do stetoskopów jak membrany czy oliwki.

Stetoskopy elektroniczne Littmann

Stetoskopy elektroniczne Littmann

Stetoskopy elektroniczne Littmann - maks. 24-krotnie wzmocniony sygnał ułatwia osuchiwanie również w trudnych sytuacjach.

Zobacz stetoskopy elektroniczne
Stetoskopy akustyczne Littmann

Stetoskopy akustyczne Littmann

Littmann oferuje odpowiedni model stetoskopu dla każdej specjalności - tutaj znajdą Państwo specjalistyczne stetoskopy dla medycyny ogólnej czy kardiologii.

Zobacz stetoskopy akustyczne
Kolorowy stetoskop

Stetoskop w Twoim kolorze

Stetoskopy Littmann dostępne są w szerokim wyborze modeli oraz bogatej gamie kolorów. Wybierz stetoskop w Twoim ulubionym kolorze!

Littmann Black Edition

Littmann Black Edition

Stetoskopy w specjalnej edycji specjalnej utrzymane są w całości w eleganckim, czarnym kolorze - od liry po głowicę! Zapraszamy do obejrzenia wyjątkowych, czarnych słuchawek!

Specjalna tęczowa edycja

Specjalna tęczowa edycja

Stetoskopy Littmann Rainbow Edition to wyjątkowa głowica ze stali szlachetnej w kolorach tęczy. Atrakcyjny wygląd przy niezmiennie wysokiej jakości dźwięku!

Akcesoria do stetoskopów Littmann

Akcesoria do stetoskopów

W naszym sklepie znajdziesz części zamienne i akcesoria do Twojego stetoskopu. Przystępna cena od membrany po zapasowe oliwki.

Infolinia +48 (0) 22 48-13-800
Czat na żywo

Porozmawiaj z nami!
Jesteśmy

 

Najwyższej jakości stetoskopy dla każdej specjalności

Stetoskopy marki Littmann znane są z najwyższej jakości dźwięku i doskonałego wykonania. To właśnie dlatego stetoskopy Littmann najchętniej wybierane są przez lekarzy różnych specjalności do osłuchiwania dorosłych, dzieci i niemowląt. W naszej ofercie znajduje się zarówno prosty stetoskop pielęgniarski Littmann Select do badania orientacyjnego, klasyczne stetoskopy ogólne jak np. Littmann Classic III oraz specjalistyczne stetoskopy kardiologiczne jak np. Littmann Master Cardiology polecane do osłuchiwania w ramach kardiologii i pulmonologii. 

Nasz sklep jest autoryzowanym dystrybutorem marki Littmann. U nas kupisz oryginalny stetoskop Littmann odpowiedni dla Twojej specjalności.

Klasyczny stetoskop Littmann w ulepszonym wydaniu!

Nowa generacja klasycznego stetoskopu Littmann Classic - ulepszony materiał i bardziej elastyczne zastosowanie. Nowy stetoskop Littmann Classic III wyposażony jest w bardziej wytrzymały, odporny na przebarwienia przewód akustyczny, który wykonany jest z materiałów nie zawierających lateksu czy ftalanów.

Stetoskop Littmann Classic III posiada podwójną głowicę z dużą powierzchnią do osłuchiwania dorosłych i mniejszą do osłuchiwania dzieci. Obie strony wyposażone są w dwutonowe membrany. Małą membranę można zdjąć, przekształcając głowicę w otwarty lejek, dzięki czemu słuchawki Littmann Classic III mogą być stosowane w ramach różnych specjalizacji.

Nowy stetoskop Littmann Classic III dostępny jest w szerokim wyborze kolorów. Dodatkowo dostępne są unikalne edycje specjalne tego modelu.

Littmann Cardiology IV. Nowa odsłona ciszy.

Nowy Littmann Cardiology IV posiada doskonałą akustykę z ulepszoną transmisją tonów cichych i o wysokich częstotliwościach. Z tego względu słuchawki polecane są przede wszystkim do zastosowania w medycynie wewnętrznej, kardiologii czy pulmonologii. Stetoskop z podwójną głowicą posiada dużą stronę do osłuchiwania dorosłych oraz mniejszą do badania dzieci. Dwutonowa membranę na małej stronie głowicy można zamienić na otwarty lejek z ciepłą obwódką. System podwójnego światła przewodu skutecznie zapobiega powstawaniu szumów zakłócających jakość dźwięku.

Membrana dwutonowa LittmannDzięki specjalnej budowie możliwe jest osłuchiwanie dźwięków o wysokich i niskich częstotliwościach bez konieczności zmieniania strony głowicy.

Zmiana nacisku na głowicę powoduje przełączanie z tonów niskich na wysokie. Przy braku nacisku osłuchuje się dźwięki o częstotliwościach niskich. Pod wpływem nacisku ruchmość membrany jest ograniczona, dzięki czemu przekazywane są tony wysokie.

Stetoskopy Littmann 3M w niskiej cenie

Wszystkie modele stetoskopów Littmann znajdą Państwo w naszym sklepie w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Wysoka jakość renomowanego producenta słuchawek lekarskich.

Poznaj naszą ofertę stetoskopów

W naszym asortymencie znajdą Państwo nie tylko stetoskopy marki Littmann, lecz również innych renomowanych producentów jak Riester, ERKA, Teqler czy Luxamed.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą stetoskopów!

Infolinia +48 (0) 22 48-13-800
Czat na żywo

Porozmawiaj z nami!
Jesteśmy

Wysyłka dzisiaj

Zamów w przeciągu godzin minut !