Newsletter

Zamawiając newsletter Praxisdienst otrzymają Państwo regularnie wiadomości e-mailowe ze starannie wybranymi ofertami z naszego asortymentu.

Państwa adres e-mail nie będzie przekazywany osobom trzecim. W każdej chwili mogą Państwo wycofać swoją zgodę na używanie adresu e-mail dla celów reklamowych wysyłając do nas nieformalny e-mail.

Po zamówieniu newslettera otrzymają Państwo e-mail z prośbą o potwierdzenie - w ten sposób upewniamy się, że do naszego newslettera nie mogą wpisać się osoby nieupoważnione (tzw. "Confirmed Opt-In").

 

Mogą Państwo w każdej chwili zmienić zdanie o subskrypcji, klikając na link do rezygnacji z newslettera, znajdujący się w stopce każdego newslettera, który Państwu wysyłamy. Rezygnacja możliwa jest również poprzez kontakt z nami pod adresem [email protected]. Podane informacje traktować będziemy ze starannością i respektem. Dalsze informacje odnośnie ochrony danych osobowych znajdą Państwo na naszej stronie. Klikając na dole na „wyślij” wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z danymi warunkami. Podanie imienia i nazwiska jest dobrowolne; danych tych używamy jedynie w celu osobistego zwrócenia się do Państwa.

Do automatyzacji wysyłania newsletterów marketingowych stosujemy platformę MailChimp. Klikając na dole na „wyślij” wyrażają Państwo zgodę na przekazanie podanych informacji do MailChimp w celu przetworzenia zgodnie z wytycznymi o ochronie danych i warunkami tej platformy.


  • Dane obowiązkowe oznaczyliśmy tłustym drukiem i *.
  • Proszę podać wartość! Proszę podać poprawny adres e-mail