Sterylizacja medyczna

Sterylizacja medyczna

Sterylizacja medyczna i czyszczenie narzędzi medycznych to w gruncie rzeczy nierozłączne pojęcia. Do odpowiedniej sterylizacji i czyszczenia narzędzi potrzebne są specjalistyczne urządzenia, które znajdą Państwo w naszej ofercie: autoklawy, zgrzewarki, sterylizatory na gorące powietrze, myjnie do narzędzi do czyszczenia mechanicznego i dezynfekcji oraz opakowania do sterylizacji i pojemniki do sterylizacji.

Autoklawy, jak urządzenia firmy Euroklav, Vacuklav lub MELAtronic sterylizują Państwa instrumenty szybko i bezpiecznie. Zgodna z normami dokumentacja i archiwizacja procesu sterylizacji zapewniona jest przez drukarki protokołów jak na przykład MELAprint 42 firmy Melag.

W poszukiwaniu odpowiedniej zgrzewarki do sterylizacji, Praxisdienst oferuje Państwu MELAseal 100 bądź 101 w wersji standard i komfort. Godną polecenia inwestycją jest również urządzenie do czyszczenia MELAclean do automatycznego czyszczenia i dezynfekcji - myjnia i dezynfektor w jednym urządzeniu. Zapewnia szybkie i higieniczne przygotowanie narzędzi do sterylizacji.

Kategoria sterylizacja medyczna i czyszczenie oferuje urządzenia i akcesoria do sterylizacji narzędzi medycznych w szerokim wyborze produktów i w niskiej cenie.

Podkategorie: Sterylizacja medyczna

 • Autoklawy Autoklawy

  Najwyższej jakości autoklawy do profesjonalnej sterylizacji medycznej narzędzi chirurgicznych.

 • Zgrzewarki do sterylizacji Zgrzewarki do sterylizacji

  Wytrzymałe i łatwe w obsłudze zgrzewarki do opakowań sterylizacyjnych marki MELAG czy EURONDA.

 • Sterylizatory powietrzne Sterylizatory powietrzne

  Sterylizatory na suche gorące powietrze oraz odpowiednie tacki do sterylizacji znajdą Państwo w tej podkategorii.

 • Pojemniki do sterylizacji Pojemniki do sterylizacji

  Profesjonalne pojemniki do sterylizacji pozwalają na bezpieczne przechowywanie wyjałowionych narzędzi.